Platform Vlieghinder Kennemerland
 

Vliegveld Twente rendabeler zonder vliegtuigen

 |
 Geplaatst door: webbeheer 
 |
 Bekeken: 762 
|
 Milieudefensie 
Vliegveld Twente rendabeler zonder vliegtuigen

Dit jaar is het stil op vliegveld Twente, maar de komende maand kunnen
ondernemers die de luchthaven de komende drie jaar willen exploiteren zich
melden bij het ministerie van Financien dat een tijdelijke exploitant gaat
selecteren. De kans dat het vliegveld na die drie jaar definitief dicht
gaat is toegenomen nu uit een eerste onderzoek is gebleken dat een
vliegveld zonder vliegtuigen, maar met woningen en bedrijven ook
economisch aantrekkelijker is.


Reacties op dit bericht

Geplaatst door L.R. Aalegeiz uit Spaarndam

Tja, wat te denken van het enorme gebied dat niet bebouwd kan worden vanwege de 1 a 2 procent BNP bijdrage van de grootste vervuiler van NL?

Van Oort (Nijmegen) heeft jaaaaaaaaaaren geleden al een plan laten zien waarmee om niet geheel Schiphol in zee geplaatst kan worden. Het ging om een luttele 4 miljard. Maak er wat mij betreft 8 van, vergelijk het met de opbrengsten van de bouwgrond (40 miljard?).

Leuk he Camiel, economie.

Geplaatst door Els uit Castricum

Maar nog een opmerking, waarom moet alles volgebouwd worden? De natuur schijnt toch zo heilzaam te zijn en maar een heel klein gedeelte van de Nederlanders komt slechts regelmatig in het beetje natuur, dat we nog hebben. Er is al weer een onderzoek op losgelaten dat kinderen veel rustiger worden, als ze regelmatig in de natuur zijn. Kunnen we van het hele Schiphol niet weer een meer maken? Het Haarlemmermeer??