Platform Vlieghinder Kennemerland
 

Luchtvaartmaatschappij KLM bindt strijd aan met Europese prijsvechters

 |
 Geplaatst door: webbeheer 
 |
 Bekeken: 838 
|
 blikopnieuws.nl 
Luchtvaartmaatschappij KLM bindt strijd aan met Europese prijsvechters

Reizigers kunnen binnenkort met KLM en Transavia voor minder dan 100 euro naar steden als Barcelona, Milaan Berlijn en Madrid.

Om de concurrentie aan te gaan met prijsvechters als EasyJet en RyanAir gaat de KLM op grote schaal goedkopere vluchten aanbieden naar populaire Europese steden. Dit melden verschillende media zaterdag.

Transavia laat vaker vliegtuigen vertrekken vanaf regionale vliegvelden. De KLM vliegt extra vanaf Schiphol. Per week gaat de KLM meer dan 100 extra vluchten inzetten.

,,Ons wereldwijde netwerk is cruciaal, maar we beseffen dat we ook de Nederlandse toerist weer meer aan ons moeten binden”, zei KLM-directeur Bram Gräber zaterdag in De Telegraaf. ,,Daarom gaan we samen met dochter Transavia nog agressiever en tegen nog scherpere prijzen de concurrentie aan.”


Reacties op dit bericht

Geplaatst door jhgriese uit Amstelveen

Allemaal mooi en aardig , maar een ernstig gehinderde bewoner kan je dit niet aan doen.
We snappen dat een student hier gebruik van maakt, maar dit is veel te goedkoop. Dit dekt niet alle kosten !